Ettevõttest

Basteg Group OÜ - Kõik koduhoovi jaoks ühes kohas!

Basteg Group OÜ on 2006 aastal loodud Eesti ettevõte. Meie äriühing on kogu oma eksisteerimise aja jooksul edukalt Eesti ehitusturul tegutsenud. Pakume oma teenuseid korteriühistutele, eraisikutele ja teistele ettevõtetele. Põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid oleme valmis tegema töid ka teistes Eesti piirkondades.

Meie slogan on “Kõik koduhoovi jaoks ühes kohas”, sest Meilt saate kogu teenuste kompleksi ühest kohast optimaalse hinnaga ning me arvestame kõiki teie soove. Meie põhiliseks tegevusalaks on piirdeaedade ja väravate paigaldus aga pakume klientidele välitööde kompleksteenust, klient saab meilt lisaks piirdeaedade ja väravate paigaldusele ka tänavakivi- ja äärekivi paigaldus, haljastus, aiaehitise rajamine, asfalteerimise tööd ja jms.

Meie eelised

MÕISTLIKUD HINNAD

Teeme hinnapakkumisi, et saaksime koostöö märgiks käed lüüa. Konkreetse hinnapakkumise saamiseks helista või kirjuta meile ja lepime kohtumise aja kokku. Kohtumisel kuulame teie mõtteid ja selgitame välja parima võimaliku lahenduse töö teostamiseks.

MEIL ON KOGEMUSI

Kogemused tulevad ikka tööd tehes, veendu meie oskustes ja külasta pildigaleriid. Kui soovid täpsemat infot meie tehtud tööde kohta, siis võta meiega ühendust. Jagame meelsasti objektide aadresse, et saaksid meie töö kvaliteedis veenduda.

LAI TEENUSE VALIK

Pakume kõik koduhoovi jaoks ühes kohas, meil on lai toote ja teenuse valik Teie koduhoovi eest. Veendu meie lai toote ja teenuse valikus ja külasta leheküljes soobivad rubriigid kas Tooted või Teenused. Kui soovite täpsemat infot meie toote ja teenuse kohta, siis võta meiega ühendust.

Meie teenused

Piirdeaedade ehitus

Koduhoovi ümbritsev piirdeaed annab meile turvatunde ja privaatsuse. Teadagi, et iga naabruskond on erinev. Selle tõttu tuleb ka planeeritav aed hästi läbi mõelda, et see sobiks vastavasse keskkonda. Samuti tuleb aed kooskõlastada ka omavalitsuse tingimustega.

Vaata rohkem

Automaatikaseadmete paigaldamine

Basteg Group OÜ pakub korteriühistutele, eraisikutele ja teistele ettevõtetele automaatikasüsteemide paigalduse, hoolduse ja remondi teenuseid.

Vaata rohkem

Tänavakivide paigaldamine

Maitsekalt kujundatud hoovid teevad iga kodu eriliselt ilusaks. Üks lihtsamaid ja mugavamaid viise on rajada kõnniteed, parklad ja sissesõiduteed tänavakividest ehk kivisillutistest. Samas on see valik Eesti kliimas ka väga praktiline, sest tänavakivid on vastupidavad ja kannatavad suuri raskusi.

Vaata rohkem

Aiaehitised

Terrassi ehitamist soovitame pikemalt ette planeerida. Tuleb mõelda, kuhu soovitakse terrassi ehitada, kui suur see peaks olema ja millist eesmärki terrass täitma hakkab. Lisaks mõelge, kas soovite terrassile omakorda piirdeid või treppe. Soovitame teil terrassi ehitust planeerima hakata juba enne suve. Öökülmade ajal ei ole lõppviimistlust võimalik veel teha, kuid vajaliku materjali saab ära tellida ja kohale toimetada.

Vaata rohkem

Haljastustööd

Hästi läbimõeldud ja planeeritud hoov või koduaed mängib suurt rolli mõnusa kodu loomisel. Koduaed on koht, kus puhata, lõõgastuda, nautida loodust ja tegeleda oma hobidega.

Vaata rohkem

Lumekoristus

Puhastamata kõnniteed, hoovid või parklad muudavad igapäevaelu äärmiselt raskeks. Koristamata lumi, vaalud ja libedus on ohtlikud nii jalakäijatele, autodele kui hoonetele. Kokku lükatud lumi maja- või aianurka võtab tarbetult ruumi ja ohustab ehituslikke struktuure, mistõttu võivad keldrikorruse korterid sula ajal uputama hakata. Sellistel puhkudel on lumekoristus ja äravedu lausa eluliselt vajalik teenus.

Vaata rohkem

Miks valida meid?

TUGEV MEESKOND

Pikaajaline koos töötamise kogemus ja väljakutsed on loonud ühtse ja tugeva meeskonna.

TÄHTAJAD

Pakume meeldivat ja kiiret teenindust, mis tagab meeldiva tööprotsessi ning hästi lahendatud tulemuse.

2 AASTAT GARANTIID

Pakume kvaliteeti mis kestab, püsib vankumatult ning kindlalt. Pakume tehtud töödele kaheaastast garantiid.

  • Meie tegevusajaloo jooksul oleme kogunud kuhjaga teadmisi ja kogemusi pakkumaks meie klientidele seda, mida nad vajavad ning alati ka natuke rohkem. Ausus, lojaalsus ja proffessionaalsus on märksõnad, millest partnerlussuhetes lähtume.
  • Oleme saavutanud kindla ja jõudsa arengu tänu koostööpartnerite usaldusele ning heale koostööle. Valides meid koostööpartneriks võite kindel olla, et saate kiire ja kvaliteetse teenuse.
  • Meie kõrgkvalifitseeritud spetsialistid teevad kõik Teie mugavuse tagamiseks: alates väljasõidust tellija juurde kohapealseks nõustamiseks, mõõdistusteks ja maksumuse arvutuseks kuni vajalike dokumentide vormistamiseni. Erinevalt paljudest konkurentidest tegeleme ise realiseeritava toodangu projekteerimise ja paigaldusega, mis tagab meie toodangu töökindluse ja pikaajalise vastupidavuse.

Kutsume kõiki tegema meiega vastastikku kasulikku ja pikaajalist koostööd. Meilt saate kogu teenuste kompleksi ühest kohast optimaalse hinnaga ning me arvestame kõiki teie soove.

Meie partnerid