Ettevõttest

Basteg Group OÜ

"Kõik koduhoovi jaoks ühes kohas."

Basteg Group OÜ on 2006 aastal loodud Eesti ettevõte. Meie äriühing on kogu oma eksisteerimise aja jooksul edukalt Eesti ehitusturul tegutsenud. Pakume oma teenuseid korteriühistutele, eraisikutele ja teistele ettevõtetele. Põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid oleme valmis tegema töid ka teistes Eesti piirkondades.
Meie slogan on “Kõik koduhoovi jaoks ühes kohas”, sest Meilt saate kogu teenuste kompleksi ühest kohast optimaalse hinnaga ning me arvestame kõiki teie soove. Meie põhiliseks tegevusalaks on piirdeaedade ja väravate paigaldus aga pakume klientidele välitööde kompleksteenust, klient saab meilt lisaks piirdeaedade ja väravate paigaldusele ka tänavakivi- ja äärekivi paigaldus, haljastus, aiaehitise rajamine, asfalteerimise tööd ja jms.

MÕISTLIKUD HINNAD

Teeme hinnapakkumisi, et saaksime koostöö märgiks käed lüüa. Konkreetse hinnapakkumise saamiseks helista või kirjuta meile ja lepime kohtumise aja kokku. Kohtumisel kuulame teie mõtteid ja selgitame välja parima võimaliku lahenduse töö teostamiseks.

MEIL ON KOGEMUSI

Kogemused tulevad ikka tööd tehes, veendu meie oskustes ja külasta pildigaleriid. Kui soovid täpsemat infot meie tehtud tööde kohta, siis võta meiega ühendust. Jagame meelsasti objektide aadresse, et saaksid meie töö kvaliteedis veenduda.

LAI TEENUSE VALIK

Pakume kõik koduhoovi jaoks ühes kohas, meil on lai toote ja teenuse valik Teie koduhoovi eest. Veendu meie lai toote ja teenuse valikus ja külasta leheküljes soobivad rubriigid kas Tooted või Teenused. Kui soovite täpsemat infot meie toote ja teenuse kohta, siis võta meiega ühendust.

Peamisteks tegevusaladeks on Euroopa suurimate piirete tootjate: Betafence, Cavatorta, BFT aedade, väravate, väravaautomaatika realiseerimine, paigaldus ja edasine hooldus. Toodang vastab tänapäeva tehnilistele nõuetele, paistab silma kooste lihtsuse poolest, säilitades samas kõrge turvaklassi, ning on pika kasutuseaga, mida kinnitab ka tootja kuni 10-aastane garantii.

Vastavalt Tellija soovile projekteerime ja ehitame aedu alates pinnase mõõdistamisest lõpetades väravavõtmete ja väravaautomaatika puldi üleandmisega.
Oleme veendunud, et meilt leiab iga klient oma krundile sobiva lahenduse.

Piirdeaias kasutusvaldkonnad:

- spordiväljakute, staadionide, lennujaamade, riigipiiride piirded
- lasteaedade, koolide, haiglate, sanatooriumide piirded
- tehaste, ladude, vabrikute, ettevõtete piirded
- põllumajandusobjektide piirded
- loomakasvatusobjektide piirded
- elamute ja aiapidamisobjektide piirded

Pakutavate teenuste liigid:

- Ebastandardsete piirete tootmine individuaalprojektide järgi (rasked keevispaneelid, koos sepiselementidega, mitmesugused värvilahendused).
- Erineva konfiguratsiooniga puidust plankaedade valmistamine hööveldatud, immutatud puidust, laudade erineva paigutusega.
- Müüri- ja betoonitööd (lintvundamendid, postid, vaheseinad, kaared, poolkaared) erinevatest dekoratiivkiviliikidest või looduslikest materjalidest.
- Piirdesüsteemide paigaldus, hooldus ja automaatika.

Meie teise põhitegevusalaks on tänavakivide, äärekivide ja maakivide paigaldus. Oleme ehitus valdkonnas tegutsenud juba 13 aastat, selle aja jooksul oleme kokku puutunud väga erinevate projektidega.
Oma kogemustele tuginedes võime julgelt väita, et pole tööd millega me hakkama ei saaks. Läheneme igale projektile individuaalselt, kuulates ära kliendi soovid ja andes omapoolset nõu.

Pakume järgmiseid teede ja platside ehitustöid:

- vana pinnase väljakaevamine ja äravedu
- aluspinnase vertikaalplaneerimine
- liivaluste ehitus
- killustikaluste ehitus
- graniidist ja betoonist äärekivide paigaldus
- tänavakividest teede- ja platside ehitus
- väiksemad asfalteerimistööd
- erinevate graniitkivide (täringukivi, graniitpäts) paigaldus
- graniitsõelmetest teede- ja platside ehitus
- vabakujulisest või lõigatud paekivist teede- ja platside ehitus

Pakume järgmiseid haljastustöid:

- pinnase koorimine ja äravedu
- pinnase või muru freesimine
- aluse vertikaalplaneerimine
- kasvumulla paigaldus
- muruseemne külvamine
- siirdmuru paigaldus
- lillepeenrad
- istikute müük ja istutamine

Samuti teostame ka haljastustööd alates vana pinnase koorimisest lõpetades uue muru rajamise ja istikute istutamisega, aiaehitise rajamisega: puhke- ja grillnurgad, puhkekohad, terrassid, trepid, koerakuudid, aiamajad, teised aiaehitised.

Täpsema info ja pakkumise saamiseks võta meiega ühendust e-posti teel: info@basteg.ee või saada hinnapäring.

TUGEV MEESKOND

Pikaajaline koos töötamise kogemus ja väljakutsed on loonud ühtse ja tugeva meeskonna.

TÄHTAJAD

Pakume meeldivat ja kiiret teenindust, mis tagab meeldiva tööprotsessi ning hästi lahendatud tulemuse.

2 AASTAT GARANTIID

Pakume kvaliteeti mis kestab, püsib vankumatult ning kindlalt. Pakume tehtud töödele kaheaastast garantiid.

Miks valida meid?

Meie tegevusajaloo jooksul oleme kogunud kuhjaga teadmisi ja kogemusi pakkumaks meie klientidele seda, mida nad vajavad ning alati ka natuke rohkem. Ausus, lojaalsus ja proffessionaalsus on märksõnad, millest partnerlussuhetes lähtume.

Oleme saavutanud kindla ja jõudsa arengu tänu koostööpartnerite usaldusele ning heale koostööle. Valides meid koostööpartneriks võite kindel olla, et saate kiire ja kvaliteetse teenuse.

Meie kõrgkvalifitseeritud spetsialistid teevad kõik Teie mugavuse tagamiseks: alates väljasõidust tellija juurde kohapealseks nõustamiseks, mõõdistusteks ja maksumuse arvutuseks kuni vajalike dokumentide vormistamiseni. Erinevalt paljudest konkurentidest tegeleme ise realiseeritava toodangu projekteerimise ja paigaldusega, mis tagab meie toodangu töökindluse ja pikaajalise vastupidavuse.

Kutsume kõiki tegema meiega vastastikku kasulikku ja pikaajalist koostööd. Meilt saate kogu teenuste kompleksi ühest kohast optimaalse hinnaga ning me arvestame kõiki teie soove.